ОПИС КУРСУ

Тисячі наших студентів обрали саме групові заняття з англійської. У цього типу навчання є свої свої незамінні переваги.

На групових заняттях у вас не буде нестачі розмовної практики. Спілкуючись з різними людьми ви, напевно, швидше подолаєте мовний бар’єр. Вартість навчання в групі нижче ніж індивідуальні заняття, особливо якщо врахувати знижки при оплаті повного курсу.

І найголовніша наша перевага – ви не прив’язуєтесь до конкретної групи. Кожен новий урок ви будете проводити з різними студентами і заведете нові цікаві знайомства,

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Розклад
  • Особисто формуєте розклад під себе
  • Тривалість курсу – індивідуально
  • Тривалість уроку – 60 хвилин
Які види занять входять в курс
  • 20 занять в мультимедійному класі
  • 20 групових занять з викладачем
  • Розмовні клуби кожного тижня
  • Регулярні індивідуальні консультації
Оплата
  • Можлива оплата частинами
  • Індивідуальні знижки та акції
  • Вартість від 111 грн/урок

Переваги навчання в Speak Up

01 Ви самі формуєте розклад занять

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

02 Для початку навчання не потрібно чекати групу

У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!

03 Зручне розташування шкіл

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

Почни навчання та отримай 40 уроків у подарунок*

* Акція діє до 30 листопада 2020 р. Деталі акції дізнавайтеся за номерам шкіл Speak Up
ДОКУМЕТАЛЬНА ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% – то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня – ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ В ГРУПІ

Ви хочете покращувати ваші мовні навички в дружній атмосфері однодумців, розуміти фільми англійською мовою, читати новини в закордонних газетах? Тоді курс групових занять допоможе вам. Навчання проводиться в невеликих групах від 2 до 10 чоловік. Завдяки цьому, викладач може приділяти більше часу кожному студенту, що значно прискорює прогрес.

Чи підійде вам курс?
Цей курс стане відмінним вибором, якщо вам важливо швидко прогресувати в англійській, спілкуватися з іншими учнями, обмінюватися думками в динамічній атмосфері на групових заняттях.

На курсі ви будете займатися з кращими викладачами на ринку освіти та з носіями мови з Англії, Канади, США. Школи Speak Up обладнані професійним мультимедійним обладнанням, доступ до якого ви отримаєте вже з перших занять.