ОПИС КУРСУ

Speak Up Live School – це найкраще рішення для вивчення англійської онлайн. Онлайн навчання відмінно підійде для людей, які цінують комфорт і не мають достатньо часу для відвідування стаціонарних занять. Уроки можна проходити з будь-якої точки світу.
Вивчення англійської онлайн дозволить вам розширити словниковий запас, вивчити граматику, і навчитися правильно говорити. Наш 20-річний досвід викладання англійської мови дозволив нам створити методику онлайн навчання з урахуванням ваших потреб і очікувань.
Запишіться на онлайн курс і переконайтеся що вчитися у нас дуже легко і весело.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Популярний
 • тривалість 6 місяці
 • 80 годин англійської
 • вартість 163 грн /урок
Рекомендований педагогами
 • тривалість 12 місяців
 • 160 годин англійської
 • вартість 147 грн. / урок

Переваги навчання в Speak Up

01 Ви самі формуєте розклад занять

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

02 Для початку навчання не потрібно чекати групу

У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!

03 Зручне розташування шкіл

Всі школи Speak Up мають зручне розташування, не більше 5-ти хвилин від метро. Вам не доведеться довго добиратися. Виділіть більше часу безпосередньо на навчання.

Отримай 3 місяці англійської у подарунок *

* Акція діє до 31 січня 2021 р. Деталі акції дізнавайтеся за номерам шкіл Speak Up
  ДОКУМЕТАЛЬНА ГАРАНТІЯ
  ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

  Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% – то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

  Після кожного рівня – ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

  ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Тест складається з 40 питань та займе 10-15 хвилин вашого часу

  ЯК ПОБУДОВАНИЙ ПРОЦЕС НАВЧАННЯ

  1. Вивчення англійської онлайн Ви почнете з того, що ми визначимо Ваш рівень знань (пізніше ви зможете стежити за своїм рівнем в Academic Report).
  2. Другим етапом ми проведемо вступне заняття First Class. На цьому уроці познайомимо Вас з нашої онлайн платформою, розповімо як влаштований процес навчання.
  3. Далі Ви отримаєте доступ до мультимедіа уроків і груповим онлайн урокам з викладачем. Ви зможете самі обирати тип уроку з урахуванням Ваших цілей. Це можуть бути онлайн уроки розмовної англійської, граматики, читання і словникового запасу, або уроки письма.
  4. Ви складаєте Level Test. І якщо Ви склали тест успішно – отримуєте сертифікат про закінчення курсу з підтвердженим рівнем і можете перейти на рівень вище, якщо необхідно. Якщо так сталося, що тест ви не склали – можете вчити англійську онлайн далі на поточному рівні безкоштовно, поки Ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.