ОПИС КУРСУ

Speak Up Live School – це найкраще рішення для вивчення англійської онлайн. Онлайн навчання відмінно підійде для людей, які цінують комфорт і не мають достатньо часу для відвідування стаціонарних занять. Уроки можна проходити з будь-якої точки світу.
Вивчення англійської онлайн дозволить вам розширити словниковий запас, вивчити граматику, і навчитися правильно говорити. Наш 20-річний досвід викладання англійської мови дозволив нам створити методику онлайн навчання з урахуванням ваших потреб і очікувань.
Запишіться на онлайн курс і переконайтеся що вчитися у нас дуже легко і весело.

icon-7

ДЛЯ КАР'ЄРИ

Для Project Managers, IT-фахівців, юристів, маркетологів.
icon-8

ДЛЯ БІЗНЕСУ

Для тих, хто веде міжнародний бізнес, спілкується з іноземними партнерами і їздить у відрядження.
icon-9

ДЛЯ ЕКЗАМЕНІВ

Курс підготовки до TOEFL, IELTS, FCE, CAE.
icon-10

ДЛЯ ТУРИСТІВ

Для любителів подорожувати.
icon-11

ДЛЯ САМОРОЗВИТКУ

Англійська для будь-якого рівня - ви будете впевнено спілкуватися з людьми в міжнародному середовищі та зможете заводити друзів по всьому світу
icon-12

ДЛЯ МАМ

Для мам, які будуть займатися англійською зі своїми дітьми

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Мінімальний
 • тривалість 3 місяці
 • 40 годин англійської
 • вартість 283 грн /урок
Популярний
 • тривалість 9 місяці
 • 120 годин англійської
 • вартість 138 грн /урок
Рекомендований педагогами
 • тривалість 15 місяців
 • 200 годин англійської
 • вартість 107 грн. / урок
icon-1.png.pagespeed.ce.Mu_UCkMmlP

ШВИДКО

Спілкування тільки англійською, що в рази прискорює навчання. Якщо Ви ще не розумієте мову, викладач підлаштується під рівень Ваших знань.
2

СУЧАСНО

Сучасний формат blended learning - гнучкість в реалізації особистого плану навчання відповідно до Вашого ритмом життя. Всі підручники в цифровому форматі.
3

ПРАКТИЧНО

Підходить для будь-яких життєвих і бізнес ситуацій: від дружньої бесіди до ділової переписки.
4

ІНТЕРАКТИВНО

Необмежений онлайн-доступ в студентську зону з інтерактивними завданнями
5

ПРЕСТИЖНО

Постійний моніторинг успішності та коригування навчання гарантує результат. Ви отримаєте сертифікат про проходження курсу!
6

КОМФОРТНО

Доступ до навчання з будь-якої точки світу! Можна почати в будь-який день.

Групи від 1 до 6 чоловік.

Переваги навчання в Speak Up

01 Ви самі формуєте розклад занять

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

02 Для початку навчання не потрібно чекати групу

У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!

03 Зручна форма оплати

Оплатити навчання можна будь-яким зручним для вас способом.
Доступна оплата частинами та в розстрочку.

04 Найкращі викладачі

Флагманом нашої школи є кваліфіковані викладачі англійської мови, які прагнуть вирішувати найскладніші завдання в галузі викладання і підтримують учнів на шляху до успіху у вивченні мови.

Отримай знижку 30%

* Акція діє до 15 липня. Деталі акції в школах Speak Up.
  ДОКУМЕТАЛЬНА ГАРАНТІЯ
  ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

  Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% – то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

  Після кожного рівня – ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

  ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Тест складається з 40 питань та займе 10-15 хвилин вашого часу

  ЯК ПОБУДОВАНИЙ ПРОЦЕС НАВЧАННЯ

  1. Вивчення англійської онлайн Ви почнете з того, що ми визначимо Ваш рівень знань (пізніше ви зможете стежити за своїм рівнем в Academic Report).
  2. Другим етапом ми проведемо вступне заняття First Class. На цьому уроці познайомимо Вас з нашої онлайн платформою, розповімо як влаштований процес навчання.
  3. Далі Ви отримаєте доступ до мультимедіа уроків і груповим онлайн урокам з викладачем. Ви зможете самі обирати тип уроку з урахуванням Ваших цілей. Це можуть бути онлайн уроки розмовної англійської, граматики, читання і словникового запасу, або уроки письма.
  4. Ви складаєте Level Test. І якщо Ви склали тест успішно – отримуєте сертифікат про закінчення курсу з підтвердженим рівнем і можете перейти на рівень вище, якщо необхідно. Якщо так сталося, що тест ви не склали – можете вчити англійську онлайн далі на поточному рівні безкоштовно, поки Ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.