Індивідуальне і групове навчання

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ДНІПРІ

Записатися за акційною ціною
logo-top-1

Групові заняття

Детальніше
logo-top-2

Online заняття

Детальніше
logo-top-3

Дитячі заняття

Детальніше

Speak Up - факти

Міжнародна школа Speak Up заснована в 2000 році в Польщі і є однією з найбільших мереж мовних шкіл. Наші школи є в 11 країнах на 4 континентах, загальна кількість студентів вже перевищує 400 тис. осіб.
В Україні працює 15 шкіл Speak Up в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та Кривому Розі. У нас постійно вчиться близько 10 тисяч студентів. Вже 13 років успішно навчаємо англійській мові!

400 тис.

>10 років роботи в Україні

15 шкіл в Україні

Унікальна методика навчання

Безкоштовний пробний урок

Записатися на пробний урок
500 000 студентів

обрали Speak Up

Ви самі формуєте розклад занять на тиждень

Навчаючись в Speak Up, Вам не доведеться ламати свій звичний графік. Характерна особливість Speak Up – гнучкий графік – дозволить Вам займатися в зручний час та самостійно формувати розклад своїх занять, включаючи заняття з викладачами та індивідуальні консультації.

Вам не потрібно чекати закінчення набору в групу, можна почати навчання в будь-який день

Обравши Speak Up, Вам не доведеться чекати початку семестру – почніть займатися прямо сьогодні! Стартуйте в будь-який день, наблизьте свій успіх!

Ви не пропустите заняття, їдучи у відпустку або відрядження, можна взяти паузу і продовжити навчання у зручний час

Speak Up – це гнучкість і можливість використовувати уроки навіть, якщо Вам довелося несподівано виїхати або з яких-небудь причин тимчасово призупинити заняття. Ви завжди зможете зробити паузу, щоб потім продовжити і наздогнати програму. Вам не доведеться платити за пропущені уроки.

Всі школи розташовані в 5 хвилинах ходьби від станцій метро

Всі школи Speak Up мають зручне розташування, не більше 5-ти хвилин від метро. Вам не доведеться довго добиратися. Виділіть більше часу безпосередньо на навчання.

Високий рівень викладання разом з індивідуальним підходом до кожного студента

В Speak Up працюють виключно висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи за кордоном і легко знайдуть індивідуальний підхід до кожного студента. Викладач і персональний консультант зроблять все можливе і неможливе, щоб кожен студент досяг поставлених цілей в навчанні.

Безкоштовний пробний урок

Записатися на пробний урок
Акції

Блог

Більше 150 компаній

довіряють Speak Up

Ряд великих українських і міжнародних компаній довіряють Сертифікату Speak Up.

Даємо письмову гарантію на навчання

Ми впевнені в ефективності нашої методики Blended learning і прописуємо це договорі. Якщо Ви пройшли всі заняття і склали Level Test менше ніж на 65%, Вам буде повторно надано безкоштовний доступ до даного курсу в тому ж обсязі.

ШКОЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ SPEAK UP У ДНІПРІ

Школа англійської Speak Up в Дніпрі гарантує ефективність навчання і дружню атмосферу. Школа розташована в самому центрі міста, що дозволяє легко і швидко дістатися з різних районів.

Професійний склад викладачів повністю вирішує всі труднощі, які можуть виникнути у студентів у вивченні мови. Індивідуальний підхід, підтримка, стрімкий прогрес, свідчать про зацікавленість нашого персоналу в розвитку студента.

Школа – це не тільки навчання, це також люди, зустрічі, усміхнений адміністратор, корисний консультант, кава з подругою в очікуванні уроків.

Якщо ви хочете почати вчити англійську і шукаєте школу, яка подбає про ваш розвиток і в той самий час збереже мотивацію для досягнення кращих результатів у англійській мові, то Speak Up – ідеально вам підійде.

Ви можете розраховувати на європейський рівень сервісу, Вас будуть навчати найкращі викладачі з досвідом роботи за кордоном і зовсім скоро Ви досягнете своєї мети у вивченні англійської.

Приєднуйтесь до нашої великої сім’ї та вивчайте англійську із задоволенням!