Індивідуальне і групове навчання

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ХАРКОВІ

Записатися за акційною ціною
logo-top-1

Групові заняття

Детальніше
logo-top-2

Online заняття

Детальніше
logo-top-3

Дитячі заняття

Детальніше

Speak Up - факти

Міжнародна школа Speak Up заснована в 2000 році в Польщі і є однією з найбільших мереж мовних шкіл. Наші школи є в 11 країнах на 4 континентах, загальна кількість студентів вже перевищує 400 тис. осіб.
В Україні працює 15 шкіл Speak Up в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та Кривому Розі. У нас постійно вчиться близько 10 тисяч студентів. Вже 13 років успішно навчаємо англійській мові!

400 тис.

>10 років роботи в Україні

15 шкіл в Україні

Унікальна методика навчання

Безкоштовний пробний урок

Записатися на пробний урок
  500 000 студентів

  обрали Speak Up

  Ви самі формуєте розклад занять на тиждень

  Навчаючись в Speak Up, Вам не доведеться ламати свій звичний графік. Характерна особливість Speak Up – гнучкий графік – дозволить Вам займатися в зручний час та самостійно формувати розклад своїх занять, включаючи заняття з викладачами та індивідуальні консультації.

  Вам не потрібно чекати закінчення набору в групу, можна почати навчання в будь-який день

  Обравши Speak Up, Вам не доведеться чекати початку семестру – почніть займатися прямо сьогодні! Стартуйте в будь-який день, наблизьте свій успіх!

  Ви не пропустите заняття, їдучи у відпустку або відрядження, можна взяти паузу і продовжити навчання у зручний час

  Speak Up – це гнучкість і можливість використовувати уроки навіть, якщо Вам довелося несподівано виїхати або з яких-небудь причин тимчасово призупинити заняття. Ви завжди зможете зробити паузу, щоб потім продовжити і наздогнати програму. Вам не доведеться платити за пропущені уроки.

  Всі школи розташовані в 5 хвилинах ходьби від станцій метро

  Всі школи Speak Up мають зручне розташування, не більше 5-ти хвилин від метро. Вам не доведеться довго добиратися. Виділіть більше часу безпосередньо на навчання.

  Високий рівень викладання разом з індивідуальним підходом до кожного студента

  В Speak Up працюють виключно висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи за кордоном і легко знайдуть індивідуальний підхід до кожного студента. Викладач і персональний консультант зроблять все можливе і неможливе, щоб кожен студент досяг поставлених цілей в навчанні.

  Безкоштовний пробний урок

  Записатися на пробний урок
   Акції

   Блог

   Більше 150 компаній

   довіряють Speak Up

   Ряд великих українських і міжнародних компаній довіряють Сертифікату Speak Up.

   Даємо письмову гарантію на навчання

   Ми впевнені в ефективності нашої методики Blended learning і прописуємо це договорі. Якщо Ви пройшли всі заняття і склали Level Test менше ніж на 65%, Вам буде повторно надано безкоштовний доступ до даного курсу в тому ж обсязі.

   ШКОЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ SPEAK UP У ХАРКОВІ

   Школа англійської мови Speak Up в Харкові відрізняються професійною командою викладачів і носіїв мови. Добре обладнані мультимедійні кімнати і інноваційна навчальна програма – завжди адаптовані до інтересів і потреб студентів.

   Якщо ви шукаєте школу щоб вивчити англійську, ви вже знайшли її! Кваліфіковані викладачі та сучасні аудиторії – це тільки деякі з наших переваг. Ми пропонуємо швидке і ефективне навчання, підкріплене гарантією ефективності викладання.

   З нами ви поєднаєте приємне з корисним, тому що крім стандартних занять ви можете відвідувати розмовні клуби, на яких студенти спілкуються в невимушеній атмосфері англійською мовою.

   Розташування школи – самий центр міста, що дуже зручно для кожного жителя Харкова.

   Що ви отримаєте в школі Speak Up?

   •  європейський рівень сервісу

   •  кращі викладачі з досвідом роботи за кордоном

   •  унікальна методика навчання

   •  гнучкий графік занять (Ви його формуєте самі)

   •  старт навчання без прив’язки до групи

   Приєднуйтесь до нашої великої родини і вивчайте англійську з задоволенням!