ОПИС КУРСУ

Ваша дитина заслуговує тільки найкращого. Тому подбайте про її блискуче майбутнє вже сьогодні.

Speak Up пропонує унікальну програму з вивчення англійської мови для дітей, яку ми розробили відповідно до віку, рівня володіння і потребами в напрямку англійської. Тому Ви можете не переживати з приводу обсягу та подачі матеріалу.

Наші викладачі чудово справляються зі своїми завданнями!

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Для школярів 10 - 12 років
 • індивідуально або группа з 2-6 дітей;
 • заняття по 60 хвилин, 60 уроків;
 • максимум спілкування;
 • захоплюючий формат матеріалу;
 • додатково: матеріали на теми «Свята», «Пори року», п’єса для шкільного театру.
Для підлітків 13 - 16 років
 • індивідуально або группа з 2-6 дітей;
 • заняття по 60 хвилин, 60 уроків;
 • захоплююча підготовка до іспитів;
 • уроки структуровані і логічно завершені;
 • додатково: Британські підручники і посібники від Oxford University Press.
Для дітей 6 - 9 років
 • індивідуально або группа з 2-6 дітей;
 • заняття по 45 хвилин, 60 уроків;
 • ігрова форма;
 • матеріали уроків: герої, картинки, історії, комікси, наклейки, таблиці;

Переваги навчання в Speak Up

01 Ви самі формуєте розклад занять

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

02 Для початку навчання не потрібно чекати групу

У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!

03 Зручне розташування шкіл

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

Отримай знижку 2000 грн. на англійську для дітей*

* Акція діє до 31 січня 2021 р. Деталі акції в школах Speak Up.
  ДОКУМЕТАЛЬНА ГАРАНТІЯ
  ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

  Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% – то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

  Після кожного рівня – ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

  ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Тест складається з 40 питань та займе 10-15 хвилин вашого часу

  АНГЛІЙСЬКА - ЗАПОРУКА УСПІХУ ДИТИНИ.

  Ми вважаємо, що вчити англійську мову потрібно в цікавій та невимушеній манері. Дітлахам у нас подобається, тому що навчання проходить ефективно, весело та комфортно. Разом з нами Ви будете спостерігати, як розвиваються Ваші діти, як отримують і з легкістю засвоюють масу нової корисної інформації. І зовсім скоро, Ви відчуєте це прекрасне почуття гордості за досягнення свого майбутнього експерта з англійської. Перша перемога не змусять себе довго чекати, тому що наш метод занурення в середовище вважається одним з найкращих у світі! Кожен маленький учень в нашій школі з головою занурюється в мовне середовище та отримує не тільки якісне навчання, але й максимум уваги та, звичайно ж, індивідуальний підхід!

  Англійська мова допоможе Вашим дітям в майбутньому відкрити «двері» в новий, цікавий світ. У світі Speak Up дітей чекають сертифіковані викладачі, вправи в ігровій формі та незвичайна подача матеріалу, а ще максимум спілкування і тільки цікаві домашні завдання!

  Із задоволенням запрошуємо Вас і Ваших дітей зануритися в світ англійської мови в Києві, в нашій школі. Навчаючись у нас, Ви можете бути абсолютно спокійні за Вашу дитину. Він буде отримувати знання із зацікавленістю тільки від кращих викладачів. Тому вже через короткий час Ваша дитина буде розмовляти англійською швидко, грамотно та красиво. В цьому не сумнівайтеся!