ОПИС КУРСУ

Ваша дитина заслуговує тільки найкращого! Тому подбайте про її блискуче майбутнє вже сьогодні.

Speak Up пропонує унікальну програму з вивчення англійської мови для дітей, яку ми розробили відповідно до віку, рівня володіння та потреб. Тому Ви можете не переживати з приводу обсягу та подачі матеріалу. Наші викладачі ефективно володіють всіми сучасними методами навчання дітей.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Для школярів 10 - 12 років
 • Індивідуально або группа з 2-6 дітей;
 • заняття по 60 хвилин, 60 уроків;
 • максимум спілкування;
 • захоплюючий формат матеріалу;
 • додатково: матеріали на теми «Свята», «Пори року», п’єса для шкільного театру.
Для підлітків 13 - 16 років
 • Індивідуально або группа з 2-6 дітей;
 • заняття по 60 хвилин, 60 уроків;
 • захоплююча підготовка до іспитів;
 • уроки структуровані та логічно завершені;
 • додатково: Британські підручники та посібники від Oxford University Press.
Для дітей 6 - 9 років
 • Індивідуально або группа з 2-6 дітей;
 • заняття по 45 хвилин, 60 уроків;
 • ігрова форма;
 • матеріали уроків: герої, картинки, історії, комікси, наклейки, таблиці.

Переваги навчання в Speak Up

01 Ви самі формуєте розклад занять

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

02 Для початку навчання не потрібно чекати групу

У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!

03 Зручне розташування шкіл

Всі школи Speak Up мають зручне розташування, не більше 5-ти хвилин від метро. Вам не доведеться довго добиратися. Виділіть більше часу безпосередньо на навчання.

Отримай знижку 3000 грн. на англійську для дітей*

* Акція діє до 15 квітня. Деталі акції в школах Speak Up.
  ДОКУМЕТАЛЬНА ГАРАНТІЯ
  ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

  Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% – то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

  Після кожного рівня – ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

  ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Тест складається з 40 питань та займе 10-15 хвилин вашого часу

  АНГЛІЙСЬКА - ЗАПОРУКА УСПІХУ ДИТИНИ.

  Ми вважаємо, що вчити англійську мову потрібно в цікавій та невимушеній манері. Дітлахам у нас подобається, тому що навчання проходить ефективно, весело та комфортно. Разом з нами ви будете спостерігати, як розвиваються ваші діти, як отримують і з легкістю засвоюють масу нової корисної інформації. І зовсім скоро, ви відчуєте це прекрасне почуття гордості за досягнення свого майбутнього експерта з англійської. Перша перемога не змусить себе довго чекати, тому що наш метод занурення в середовище вважається одним з найкращих у світі! Кожен маленький учень в нашій школі з головою занурюється в мовне середовище та отримує не тільки якісне навчання, але й максимум уваги та, звичайно ж, індивідуальний підхід!

  Англійська мова допоможе вашим дітям в майбутньому відкрити «двері» в новий, цікавий світ. У світі Speak Up їх чекають сертифіковані викладачі, вправи в ігровій формі та незвичайна подача матеріалу, а ще максимум спілкування та тільки цікаві домашні завдання!

  Із задоволенням запрошуємо вас і ваших дітей зануритися в світ англійської мови в Києві, в нашій школі. Можете бути абсолютно спокійні за свою дитину. Вона буде отримувати знання тільки від кращих викладачів. Тому вже через короткий час почне розмовляти англійською швидко, грамотно та впевнено. В цьому не сумнівайтеся!