ОПИС КУРСУ

Розмовний курс спрямований насамперед на розвиток практичних навичок спілкування. Основна увага буде приділятися розмовній англійській, сприйняттю англійської мови на слух, і збільшенню словникового запасу.

Наша основна мета – навчити вас швидко і граматично правильно говорити англійською мовою. Для цього ми використовуємо комунікативний підхід до викладання.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Оплата
 • Перший вступний урок – безкоштовно
 • Можлива оплата частинами
 • Індивідуальні знижки та акції
Розклад
 • Особисто формуєте графік під себе
 • Тривалість курсу – індивідуально
 • Тривалість уроку – 60 хвилин
Які види занять входять в курс
 • Заняття в мультимедійному класі
 • Заняття з викладачем
 • Доступ до навчальної платформи Student Zone
 • Регулярні індивідуальні консультації

Переваги навчання в Speak Up

01 Ви самі формуєте розклад занять

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

02 Для початку навчання не потрібно чекати групу

У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!

03 Зручне розташування шкіл

Всі школи Speak Up мають зручне розташування, не більше 5-ти хвилин від метро. Вам не доведеться довго добиратися. Виділіть більше часу безпосередньо на навчання.

Залиш заявку на курс розмовної англійської!
  ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Тест складається з 40 питань та займе лише 10-15 хвилин вашого часу

  КУРСИ РОЗМОВНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ

  Do you speak English? Як часто ми чуємо це питання? Погодьтеся, досить часто, щоб встигнути задуматися наскільки добре ми розмовляємо англійською. Знати мову не те ж саме, що говорити. А щоб навчитися розмовляти необов’язково їхати до Великобританії чи Америки. Досить залишитися в Україні й стати студентом школи Speak Up! Speak Up – це європейська мережа навчальних закладів, яка зарекомендувала себе, як одна з кращих в Європі.

  Вам подобається подорожувати й знаходити нових друзів? Спілкування з різними людьми приносить Вам тільки задоволення? Тоді Вам просто необхідно знати розмовну англійську мову. Запитайте, чому саме англійську? Все просто, англійська мова вважається світовою мовою, навіть більше, його визнали мовою світового бізнесу. Ось тому Ви повинні якомога швидше почати вчити або ж продовжити вивчення англійської мови разом зі Speak Up. Тут Ви знайдете поєднання приємного з корисним. Вас чекає спілкування з кращими професійними викладачами для початківців. А тим, кому потрібно поліпшити свій рівень гарантовано задоволення від спілкування з носіями мови. У спадок від нашої школи Вам залишиться грамотна мова, прекрасний словниковий запас і цілком можливо британський акцент. Після наших курсів Ви будете розмовляти вільно та красиво. Ви геть забудете, що таке мовний бар’єр!

  При спілкуванні з людьми ми набираємося досвіду різного виду, деякі з них однозначно зможуть допомогти Вам у житті.

  Як щодо подорожей?

  Подорожі – невід’ємна частина нашого життя. Кожна людина бажає побувати в різних куточках світу, поспілкуватися з людьми, дізнатися, як вони живуть. Сьогодні нам стало легше подорожувати по Європі. Але крім паспорта і валізи важливо не забути дещо ще – курси розмовної англійської! Англійська мова допоможе з легкістю знаходити спільну мову з місцевими людьми, практично в будь-якій країні. Розмовляти не соромлячись Вас навчить наша унікальна мультимедійна система, яка інтерактивно-комунікативно занурює учнів в англомовне середовище. Запевняємо, що після цього уроку Ви не тільки навчитеся розуміти іноземців, але й забудете, як раніше мовчали, обдумуючи наступну фразу! Після мультимедійних занять Ви навчитеся не тільки розмовляти, але й станете думати англійською!

  Знання англійської мови стане в нагоді не тільки в подорожах, вони також в рази підвищують Ваші шанси на отримання високооплачуваної роботи. Англійська мова зараз як ніколи цінується в колах великих компаній. На співбесідах в міжнародних організаціях обов’язково протестують Ваш рівень володіння мови. Розкажіть на вільній розмовній англійській про себе, свій досвід і подвійте свої шанси отримати престижну роботу! Сьогодні кожна третя вакансія передбачає впевнене знання іноземної мови. Тому зі знаннями англійської Ви абсолютно точно знайдете роботу своєї мрії.

  З чого почати знайомство з англійською мовою?

  З відвідування школи Speak Up. Тільки у нас Ви зможете за максимально короткий проміжок часу вивчити розмовну англійську на максимально високому рівні. Тисячі наших студентів підвищили свій рівень, знайшли перспективну роботу і поїхали жити за кордон. Не вірите? Ми дамо Вам письмову гарантію, що Ви теж досягнете поставленої мети!

  Speak Up – це не тільки школа, це сім’я, яка допоможе втілити мрію в реальність. Мрію – підвищити свій рівень спілкування англійською. Приєднуйтесь до нас і нехай всі Ваші мрії збудуться в найкоротші терміни!

  Чому Вас повинна зацікавити саме школа Speak Up?

  Тому що у нас:

  • тільки найкращі викладачі;
  • унікальний принцип роботи на заняттях, за допомогою якого Ви з великим інтересом зможете зануритися в світ англійської;
  • Ви будете знати англійську за найбільш короткий період часу;
  • мінімум теорії й максимум практики. Тільки живе спілкування допоможе швидко та якісно вивчити мову;
  • ціни зможуть Вас приємно здивувати;
  • індивідуальний підхід. У кожного студента є свій викладач – куратор, який скоректує процес навчання та допоможе на індивідуальній консультації;
  • вільний вибір виду та теми заняття. Кожен студент може робити акцент на те, що йому потрібно;
  • можливість інтенсивного проходження курсу. Один рівень можна пройти від 5 тижнів до 3-х місяців;
  • мінімальна кількість домашніх завдань. Наша головна мета – допомогти вивчити англійську мову за зовсім короткий період, тому самостійної роботи буде мінімум, а спілкування максимум!
  • групи з мінімальною кількістю студентів. Це сприяє індивідуальному підходу та комфортній атмосфері.
  • гнучкий графік занять. За Вашим рівнем заняття проходять з ранку до вечора, тому у Вас завжди є вибір коли і скільки занять пройти;
  • взаємозамінність шкіл. Можливість проходити заняття в будь-якому нашому центрі навчання;
  • тільки цікаві заняття.

  Speak Up може запропонувати найвигіднішу цінову пропозицію. Ціна формується індивідуально, з урахуванням багатьох факторів.

  Хочете дізнатися всі деталі про вартість?

  Тоді приходьте до нас і ми приділимо Вам максимум часу, щоб визначити Ваш рівень англійської. Виходячи з цього ми зможемо підібрати індивідуальну програму і вартість!