ОПИС КУРСУ

Цей курс розроблений спеціально для тих, кому важко поєднувати заняття англійською з основною діяльністю по буднях. Заняття в школі проводяться тільки по суботах і неділях. Даний курс є інтенсивною і скороченою версію нашого стандартного курсу англійської мови.

Упор на уроках робиться тільки на практику, що дозволить Вам швидше почати вільно говорити англійською і подолати мовний бар’єр.

Після проходження цього курсу Ви будете впевнено себе почувати за кордоном і на перемовинах з іноземними партнерами.

Ви можете вибрати одну з трьох програм навчання, які ми спеціально розробили у форматі курсів вихідного дня.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Бізнес англійська
  • Тривалість курсу – 5 місяців.
  • Курс складається з 40 занять.
  • Вартість навчання – 1780 грн. / Місяць.
Інтенсивна англійська
  • Тривалість курсу – 2 місяці
  • 40 занять
  • Вартість повного курсу – 3800 грн.
Загальна англійська
  • Тривалість курсу – 5 місяців
  • 40 уроків
  • Вартість загального курсу вихідного дня – 1780 грн. в місяць

Переваги навчання в Speak Up

01 Ви самі формуєте розклад занять

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

02 Для початку навчання не потрібно чекати групу

У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!

03 Зручне розташування шкіл

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

Залиш заявку на курс англійської вихідного дня!
ДОКУМЕТАЛЬНА ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% – то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня – ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ ВИХІДНОГО ДНЯ

Заняття у вихідні дні дозволять вам вивчити англійську, навіть якщо час на навчання обмежений. Припустимо ваш графік розписаний по буднях, або у вас нестандартні робочі години – займайтеся англійським тільки по суботах та неділях. Навчальний план на курсі відповідає стандартному курсу англійської у Speak Up.
Як доповнення до курсу – ви отримуєте доступ до мультимедійної платформи для вивчення англійської, щоб ви не втрачали зв’язок з англійським під час тижневих перерв.