ОПИС КУРСУ

Не вистачає часу займатися англійською в будні дні?

Часто графік працюючих людей дуже завантажений. Залишається мало часу на улюблені хобі та вивчення іноземних мов. Але вихід є – курс англійської вихідного дня.

Цей курс розроблений спеціально для тих, кому важко поєднувати заняття англійською з основною діяльністю по буднях. Заняття в школі проводяться тільки по суботах і неділях. Даний курс є інтенсивною скороченою версію нашого стандартного курсу англійської мови.

Ви можете обрати одну з трьох програм навчання, які ми спеціально розробили у форматі курсів вихідного дня.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Бізнес англійська
 • Тривалість курсу – 5 місяців.
 • Курс складається з 40 занять.
 • Вартість навчання – 1780 грн. / Місяць.
Інтенсивна англійська
 • Тривалість курсу – 2 місяці
 • 16 занять
 • Вартість повного курсу – 3800 грн.
Загальна англійська
 • Тривалість курсу – 5 місяців
 • 40 уроків
 • Вартість загального курсу вихідного дня – 1780 грн. в місяць

Переваги навчання в Speak Up

01 Ви самі формуєте розклад занять

У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися – скасувати або перенести його можна в кілька кліків.

02 Для початку навчання не потрібно чекати групу

У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!

03 Зручне розташування шкіл

Всі школи Speak Up мають зручне розташування, не більше 5-ти хвилин від метро. Вам не доведеться довго добиратися. Виділіть більше часу безпосередньо на навчання.

Залиш заявку на курс англійської вихідного дня!
  ДОКУМЕТАЛЬНА ГАРАНТІЯ
  ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

  Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% – то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

  Після кожного рівня – ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

  ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

  КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ ВИХІДНОГО ДНЯ

  Заняття у вихідні дні дозволять вам вивчити англійську, навіть якщо час на навчання обмежений. Припустимо ваш графік розписаний по буднях, або у вас нестандартні робочі години – займайтеся англійською тільки по суботах та неділях.

  На уроках більше уваги приділяється практиці, що дозволить вам швидше подолати мовний бар’єр та почати вільно говорити англійською. Після проходження цього курсу ви будете впевнено себе почувати за кордоном та на перемовинах з іноземними партнерами.

  Як доповнення до курсу – ви отримуєте доступ до мультимедійної платформи для вивчення англійської, щоб мати можливість практики на протязі тижні.