ОПИС КУРСУ

Speak Up пропонує унікальну інтенсивну програму з вивчення англійської мови для дітей, яку ми розробили відповідно до віку, рівня володіння мовою та потреб дитини.

На курсі буде повне заглиблення в англомовне середовище. Багато уваги буде приділятися граматичним темам та розвитку розмовних навичок. Та найголовніше, всі заняття будуть проходити інтерактивно, тому дітям завжди буде цікаво і весело.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРС

Про курс
 • Група з 2-6 дітей;
 • заняття по 60 хвилин, 12 уроків;
 • три рази на тиждень;
 • максимум спілкування;
 • захоплюючий формат матеріалу.
Навчання
 • Британські підручники та посібники від Oxford University Press;
 • регулярний зворотній зв’язок  з батьками;
 • сучасні інтерактивні технології в онлайн навчанні (Cambridge Presentation Plus);
 • максимум спілкування англійською;
 • ігрова форма навчання.
Ціна та оплата
 • Ціна до 21.06 – 3000 грн;
 • Ціна з 22.06 – 3500 грн;

Переваги навчання в Speak Up

Зручне розташування шкіл

Всі школи Speak Up мають зручне розташування, не більше 5-ти хвилин від метро. Вам не доведеться довго добиратися. Виділіть більше часу безпосередньо на навчання.

02 Гнучкість і індивідуальний підхід

Перед початком курсу викладач проводить тестування для визначення рівня студентів. На підставі тестування обирається ухил навчання для максимального результату.
У школі Speak UP розроблені унікальні програми в залежності від рівня студентів.

03 Постійний зворотній зв'язок від викладача

У Speak Up Викладач постійно дає зворотній зв’язок батькам про успіхи учня. За допомогою зворотного зв’язку викладач регулює процес навчання для досягнення максимального результату

Отримай знижку на курс інтенсивної англійської для дітей
  ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Тест складається з 40 питань та займе 10-15 хвилин вашого часу

  АНГЛІЙСЬКА - ЗАПОРУКА УСПІХУ ДИТИНИ.

  Ми вважаємо, що вчити англійську мову потрібно в цікавій та невимушеній манері. Дітлахам у нас подобається, тому що навчання проходить ефективно, весело та комфортно. Разом з нами ви будете спостерігати, як розвиваються ваші діти, як отримують і з легкістю засвоюють масу нової корисної інформації. І зовсім скоро, ви відчуєте це прекрасне почуття гордості за досягнення свого майбутнього експерта з англійської. Перша перемога не змусить себе довго чекати, тому що наш метод занурення в середовище вважається одним з найкращих у світі! Кожен маленький учень в нашій школі з головою занурюється в мовне середовище та отримує не тільки якісне навчання, але й максимум уваги та, звичайно ж, індивідуальний підхід!

  Англійська мова допоможе вашим дітям в майбутньому відкрити «двері» в новий, цікавий світ. У світі Speak Up їх чекають сертифіковані викладачі, вправи в ігровій формі та незвичайна подача матеріалу, а ще максимум спілкування та тільки цікаві домашні завдання!

  Із задоволенням запрошуємо вас і ваших дітей зануритися в світ англійської мови в Києві, в нашій школі. Можете бути абсолютно спокійні за свою дитину. Вона буде отримувати знання тільки від кращих викладачів. Тому вже через короткий час почне розмовляти англійською швидко, грамотно та впевнено. В цьому не сумнівайтеся!