ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВДОМА – ПЛЮСИ І МІНУСИ

Самостійне вивчення англійської мови в домашніх умовах стає все більш популярним. Багато людей обирають це рішення, тому що їм не вистачає часу щоб їхати в мовну школу, живуть далеко від хороших шкіл або їх робота не дозволяє їм регулярно відвідувати заняття. Тим не менш, ви можете вивчити мову самостійно і ми розповімо про плюси і мінуси самостійного навчання.

Чи можна вивчити англійську самостійно?

Нижче ми обговоримо найважливіші плюси і мінуси вивчення англійської мови самостійно.

Переваги вивчення англійської самостійно

Почнемо з плюсів. Англійська вдома, без нагляду вчителя, має свої переваги.

Зручність

Комфорт навчання в вашому власному кріслі, без необхідності куди-небудь їхати, і пов’язана з цим економія часу, це дуже заманливо. Ви навчаєтесь тоді, коли хочете,  не витрачаєте час на дорогу на заняття, вам не потрібно турбуватися про затори.

Ви вчите те, що хочете

Якщо ви вивчали англійську в школі, ви можете згадати нудні підручники. Більшість з них були призначені для підготовки вас до конкретного іспиту. Ви повинні були вивчити багато тем і правил, які не були корисні або цікаві. Обираючи самостійні заняття вдома, ви самі вирішуєте, що саме хочете вивчати – який словниковий запас, які граматичні структури і т. д.

Недоліки вивчення англійської мови самостійно

На жаль, коли ви вивчаєте англійську самотужки вдома, ви повинні знати про мінуси цього рішення. Заняття вдома вимагають великої самодисципліни, тайм менеджменту, внутрішньої мотивації і правильного планування.

Ви не практикуєте розмовну англійську

Це найбільший недолік самостійної роботи. Вам потрібен партнер, щоб практикувати розмовні навички. Більш того, щоб навчитися правильно говорити, потрібно знати, які помилки ви робите і як їх виправляти. Розмова – це практична навичка, яку можна освоїти тільки за допомогою розмов з іншою людиною. Коли ви вивчаєте наодинці, ви позбавлені цієї можливості.


Нудьга і зниження мотивації

Заняття в мовній школі мають низку переваг перед самостійним вивченням англійської мови вдома. Ви зустрічаєте інших учнів, ви можете порівняти свої успіхи з успіхами які вони роблять, уроки в групі дозволяють проводити цікаві форми вправ – дискусії, переговори, ігри і т. д. Коли ви вчитеся самостійно, вам може стати нудно, і від цього знизиться ваша мотивація. Це важче ніж систематичне навчання в школі, тому складно домогтися великих результатів.