ФАКТИ ПРО НАС

Speak Up – міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка налічує десятки шкіл в Україні та по всьому світу. Працюємо на ринку освіти вже понад 20 років. Розробили свою унікальну методику навчання та бізнес-модель, яка дозволяє почати навчатися в будь-який день. Наші школи розташовані в таких країнах, як Україна, Польща, США, Росія, Саудівська Аравія, Таїланд, В’єтнам, Марокко та ін.

100 шкіл у 11 країнах світу

14 років роботи в Україні

14 шкіл в Україні

Унікальна методика Blended Learning

НАША МЕТОДИКА

ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ - МИ СПРЯМОВУЄМО НА РОЗВИТОК

При вивченні англійської мови ми використовуємо унікальні дидактичні рішення та новітні технології. У вас є доступ до класів і матеріалів в будь-який час і в будь-якому місці (за допомогою смартфона або планшета ви маєте доступ до онлайн-курсу).

Завдяки системі мультимедійних класів наші студенти можуть проходити уроки англійської 24 години на добу, в будь-якому місці (не тільки в Україні, але і в світі) – все, що потрібно, – це доступ в Інтернет.

ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ - МИ СПРЯМОВУЄМО НА РОЗВИТОК

При вивченні англійської мови ми використовуємо унікальні дидактичні рішення та новітні технології. У вас є доступ до класів і матеріалів в будь-який час і в будь-якому місці (за допомогою смартфона або планшета у вас є доступ до онлайн-курсу).

Завдяки системі мультимедійних класів наші студенти можуть проходити уроки англійської 24 години на добу, в будь-якому місці (не тільки в Україні, але і в світі) – все, що вам потрібно, – це доступ в Інтернет.

ГНУЧКІСТЬ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ви можете почати курс в будь-який день. На підставі кваліфікаційного тесту ми допоможемо підібрати індивідуальний курс англійської. У Speak Up ви вивчаєте англійську, коли це зручно саме вам. Ви керуєте і вирішуєте – ми адаптуємо навчання до ваших очікувань.

Флагманом нашої школи є кваліфіковані викладачі англійської мови, які прагнуть вирішувати найскладніші завдання в галузі викладання та підтримують учнів на шляху до успіху у вивченні мови.

ГНУЧКІСТЬ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ви можете почати курс в будь-який день. На підставі кваліфікаційного тесту ми допоможемо вам підібрати індивідуальний курс англійської. У Speak Up ви вивчаєте англійську, коли вам це зручно. Ви керуєте і вирішуєте – ми адаптуємо навчання до ваших очікувань.

Флагманом нашої школи є кваліфіковані викладачі англійської мови, які прагнуть вирішувати найскладніші завдання в галузі викладання і підтримують учнів на шляху до успіху у вивченні мови.

ДІЗНАЙТЕСЯ СВІЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Speak Up - це не тільки навчання

1

ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН

Ми успішно організовуємо освітні поїздки за кордон. В цих поїздках ви зможете поліпшити навички англійської мови, підтягнути англійську та познайомитися з культурою інших країн. Наші групи вже їздили в Англію, Ірландію, та на Мальту.
2

РОЗМОВНІ КЛУБИ

У вихідні ми регулярно проводимо розмовні клуби, де наші студенти можуть безкоштовно попрактикувати розмовні навички англійської мови.
3

ДИТЯЧИЙ ТАБІР

Уже декілька років ми організовуємо поїздки в табір для дітей та підлітків. Табір розташований в Київській області. Кожен день - уроки англійської, розважальні та спортивні програми.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Тривалість курсу залежить від програми, яку ви обрали та від рівня, якого хочете досягти. Тривалість одного рівня 3 місяці. Якщо вам дозволяє час, ви можете підвищити інтенсивність занять і пройти рівень швидше.
Так. По закінченню курсу ми видаємо іменний сертифікат Speak Up. Сертифікат Speak Up відповідає міжнародним стандартам і користується високою довірою в провідних компаніях України.
У нас немає привязки до групи або викладача. Ви самі обираєте до якого викладача записуватися на кожен наступний урок. Якщо вам не підійде рівень, ви завжди можете перейти на рівень вище або нижче.
Так. Ви можете оплатити як всю суму за курс відразу, так і розбити її на кілька платежів.